Seznam kmotrů

10Nosál červenýMUDr. Jarmila Lišková, PlzeňStart v roce 1992 na mývala
11HutieDěti MŠ TrnováStart v roce 1992 na nutrii a želvu vroubenou
12Výr velký ? 2 jedinciPionýr PS V. Kratochvíla, Starý PlzenecStart v roce 1992
38Sova pálenáNatálka a Matěj Škrdlovi, JihlavaAdopce od roku 1993, s přestávkou
58Čáp bílýGynekologicko-porodnická klinika PlzeňOd roku 1993
59PlameňákMiloslava Zůchová, PlzeňOd roku 1993 (sovice)
60Orel volavýPlicní klinika PlzeňOd roku 1993, nejprve sovy
76ŽábyJiřina Hepová, KaznějovOd roku 1994
81Želva ostruhatáŽáci 22. ZŠ PlzeňOd roku 1994
93Nosál červenýDěti 6. MŠ PlzeňOd roku 1994
111Želva ostruhatáViktor Bobiš, PlzeňOd roku 1994
113Rys kanadskýInzert, Motorinzert, Michael Boušík, PlzeňOd roku 1995 (dříve emu, puma)
117Šimpanz učenlivý BaskČeský rozhlas PlzeňOd roku 1995 (dříve jaguár Carlos, ocelot velký)
123Výr velký, puštík obecný, sovyKnihkupectví Moudrá sova PlzeňOd roku 1995
134Rys červenýŽáci 15. ZŠ PlzeňOd roku 1996 želva ostruhatá, více zvířat
144KachničkaAleš Hájek, KaznějovOd roku 1996 berneška, labuť černá
153Tučňák HumboldtůvRodina Rezkova, PlzeňOd roku 1997
168Plameňák chilskýDěti 33. MŠ PlzeňOd roku 1997
176Daman kapskýSklenářství Marta Kaiserová a synOd roku 1997
189Šimpanzice MaryšaDěti 22. MŠ Z. Wintera, MŠ nám. Míru a MŠ Mánesova ul., PlzeňOd roku 1997 (nejprve kalous, rysec)
259Klokan rudýDěti ZŠ LedceOd roku 1998
261Nosál červenýManželé Žákovi, PlzeňOd roku 1998
299KorálovkaAlžbětka Traxmandlová, PlzeňOd roku 1999
331Papoušek ara vojenskýDěti 46. MŠ PlzeňOd roku 1999
335Želva SpenglerovaDěti MŠ ŠťáhlavyOd roku 1999
336Lemur rudočelý TerezkaIng. Lumír Aschenbrenner, PlzeňOd roku 1999 (dříve lemur hnědý Kuba)
342Mangusta liščíDěti 90. MŠ PlzeňOd roku 1999 (nejprve mangusta žíhaná)
344Šimpanz učenlivýDěti 57. MŠ PlzeňOd roku 1999
355Šakal čabrakovýKolektiv pracovníků Odd. speciální diagnostiky ŠPAU FN Plzeň LochotínOd roku 2000 (dříve marabu)
357Želva ostruhatáDěti Mš. Třemošná ? vesOd roku 2000, dříve páv
359Vlk evropskýRWEOd roku 2000, dříve zubr evropský
361OselMiroslava Junková, KladrubyOd roku 2000
363Tučňák HumboldtůvŽáci ZŠ BřezniceOd roku 2000
375Osel kulan - ŠárinaPracovnice DO Knihovny MP, PlzeňOd roku 2000
376Kůň domácí - haflingDěti MŠ Nýřany II.Od roku 2000
381Orel volavýŽáci 11. ZŠ PlzeňOd roku 2000
382Křeček skákavýPavel RoutOd roku 2000 (užovka červená, kukačka kohoutí)
410Psoun, slípka, papoušekRodina Švábenských a Lucie Vitoušová, PrahaOd roku 2001
413Klokan rudýDěti MŠ Nýřany I.Od roku 2001
418Klokan rudokrkýIng. Radek Dobeš, PříbramOd roku 2001
419Lvi berberští, tygři ussurijštíČEZ, zákaznické službyOd roku 2001
420Tygři ussurijštíPlzeňská teplárenská, a.sGenerální partner zoo
429Koza kamerunskáAdolf Irmann, ZbirohOd roku 2002
440Želva ostruhatáŽáci 26. ZŠ PlzeňOd roku 2002 (klokan rudokrký)
462Klokan rudýŽáci ZŠ HořoviceOd roku 2002 (výr africký)
468Rys kanadskýStudenti SPŠ strojnická a SOŠ prof. ŠvejcaraOd roku 2002 (dříve ocelot)
487Výr velkýPatrik a Radek Sieberovi, Horní BřízaOd roku 2003
493Rys červenýZvláštní škola Plzeň, Macháčkova ul.Od roku 2003
501Želva paprsčitá, mangusta liščíŽáci ZŠ Čechova ul., RokycanyOd roku 2003
509Pes ušatýStudenti Vertebratologické exkurze PřF JU, České BudějoviceOd roku 2003 (též hapalemur, mangusta tmavá...)
517Medvědi Eliška a HonzíkDěti z Královské školičky, PlzeňOd roku 2003
526panda červenáŽáci I. a II. stupně ZŠ Domažlice, Komenského 17Od roku 2003 (již více než 10 zvířat)
531Labuť černáDěti ze Školního klubu Sedmikráska při 21. ZŠ PlzeňOd roku 2003
536Pekari páskovaný, kosman bělovousýŽáci 31. ZŠ PlzeňOd roku 2003
541Tučňák Humboldtův, páv korunkatýDěti z MŠ Horní BřízaOd roku 2004
546Nosál červený, klokan rudý, kapybaraKolektiv pracovníků ČEZ Zákaznické služby, s.r.o., Odbor Call centrum PlzeňOd roku 2004
550KapybaraRodina Mičulkova VšerubyOd roku 2004
559Leioheterodon, žirafyPaedDr. Naděžda Helmerová, BřasyOd roku 2004
562Sova králičíŽáci ZŠ pro sluchově postižené, PlzeňOd roku 2004
579Výr velkýŽáci Zvl. Školy Město TouškovOd roku 2004
581Užovka červená, zebra, prase savanové, ara, krajta královská, klokan parmaŽáci ZŠ a MŠ a obyvatelé Město TouškovOd roku 2004. Největší školní adopce všech dob
586Lvíček zlatýZŠ TGM KomárovOd roku 2005
588Bodlinatka, sova králičíRodina Hurtova, PlzeňOd roku 2005
591Tarbík velkýRenata Sikora a Tomáš Vokoun, PrahaOd roku 2005
592Tarbík velký EmanuelLinda a Libor Hejlovi, PlzeňOd roku 2005
600Puma americkáŽáci ZŠ Klatovy, Plánická ul.Od roku 2005, již řada zvířat
601Psoun prériovýRodina Skočilova, RokycanyOd roku 2005
609Výr velkýObec NěmčoviceOd roku 2005
612Varan AuffenbergůvJana a Aleš Kocábkovi, PrahaOd roku 2005
614OslíkOto Berger, PlzeňOd roku 2005
624Medvěd hnědý PištaZAK TV PlzeňOd roku 2005
625Klokan rudý SkippyŽáci ZŠ Sušice, Lerchova ul.Od roku 2005
628Antilopa jeleníIng. Karel Dolejš a fa Skeldo s.r.oOd roku 2005
632Tygr ussurijskýMUDr. Ivana Froňková, PřešticeOd roku 2005
637Káně rudoocasá JasmínaMichal a Magda Hercíkovi, Šárka Hurtová, Klatovy & PlzeňOd roku 2005
638Seriema rudozobáMartin Huja, PlzeňOd roku 2005, nejprve guan
642Dar na zvířata, nandu pampovýObec Slovákov v ČR, StříbroOd roku 2005
644KorálovkaRadka Polláková, ChebOd roku 2005
645Ara vojenský - samice ArjaAlice a Dan Tihelkovi, PlzeňOd roku 2005
656Klokan rudokrkýŽáci ZŠ HolýšovOd roku 2006
660Liška chamaIng. Václav Liška, PlzeňOd roku 2006
662Velbloudi, tučňáciAMERICAN CHANCE CASINOS a.s., Česká KubiceOd roku 2006 Hlavní partner chovu
664Želva ostruhatáZŠ MýtoOd roku 2006
666Tereka jednovousá, varan černýŽáci ZŠ a MŠ ChotíkovOd roku 2006
669Tamarín pinčí, prase savanovéŽáci ZŠ a MŠ Spálené PoříčíOd roku 2006
675Želva pardálíStudenti Střední živnostenské školy v SokolověOd roku 2006
676Šakal čabrakový - ArnieIng. Josef Kohout, PhD., PlzeňOd roku 2006
678Plch kamerunskýDaniel Petráň, KladrubyOd roku 2006
679Komba senegalská, turako bělolícíPetr Jiroušek, PlzeňOd roku 2006
692Seriema rudozobáJana Černá, VolduchyOd roku 2006, Nejprve guan
695KorálovkaDavid a Nikola Stankeovi, PlzeňOd roku 2006
697Klokan rudokrký  - BennyMarcela Zbránková, PříbramOd roku 2006
698Kalous ušatýJan KalousOd roku 2006
700Sova ?Rozárka?Eva Malinová, KaznějovOd roku 2006
701Rys červenýMUDr.Helena Macháčková, Kaznějov"Od roku 2006; nejprve kočka krátkouchá
705Tarbík egyptskýMUDr. Jaroslava Tomanová, BloviceOd roku 2006
712Medvěd hnědý Honzík, Lvice Blanka, Lemur černý BlaženkaIng. Vladislav Vilímec, KdyněOd roku 2006
717Bazilišek zelený, Varan Gouldův, varan modrýDr. Igor Ulč a Elizabeth Ulčová, PlzeňOd roku 2006
720Vakoveverka létaváDěti MŠ a ZŠ Starý SmolivecOd roku 2006
723KulanAdam Hauner, PlzeňOd roku 2007
726Sova králičí a pálenáMgr. Dagmar Bohdalová, Český KrumlovOd roku 2007
729Kukačka kohoutí, turakoPavla Floriánová, PlzeňOd roku 2007
730Koza kamerunskáOmniamed s.r.o., PlzeňOd roku 2007
733Agama bradatáŽáci MŠ Klatovy, Karafiátová ul.Od roku 2006
735Kolpík africký - 3 ksIng. Jana Dobyášová, PlzeňOd roku 2006
741Krkavec bělokrký, snovač zahradníDaniela Šimandlová, PlzeňOd roku 2007
742Šimpanzice GinaOdd. Geriatrie FN PlzeňOd roku 2007
743Krkavec bělokrkýLudmila Křehnáčková, PlzeňOd roku 2007 (nejprve varan Gouldův)
748Nyala nížinná - chovKarin Vinšová, HoloubkovOd roku 2007 (nejprve sitatungy)
756Káně rudoocasáAlena a Pavel Oudovi, PlzeňOd roku 2007
768Psoun prériovýManželé Vydrovi, DobřanyOd roku 2007
769Lama vikuňaDěti Mš Školní ul. PříbramOd roku 2007
771"Gekoni Uroplatus fimbriatus; Teratoscincus scincus; Gekko geckoPetr Lobaz a Jana Trávníčková, PlzeňOd roku 2007
772Gekon Blaesodactylus boiviniEva Trávníčková, StrakoniceOd roku 2007
776Tučňák Humboldtův, EdudantCytolaborantky z HalyOd roku 2007
784Mangusta liščíAleš a Hedvika Smutní, PlzeňOd roku 2007
808Lev berberskýAutocentrum TA, PlzeňOd roku 2008, patron chovu (původně haflingové)
810Lemur kata, puštík obecný, sova králičí, prase savanovéŽáci ZŠ ZbirohOd roku 2008
815Tučňák HumboldtůvKINDER PINGUÍOd roku 2008
839Varan smaragdovýVítek Skrejval, PrahaOd roku 2008
841krajta mřížkovanákapeka Corchen, KladrubyOd roku 2008
846Rys kanadskýDUAN spol. s.r.o.Od roku 2008
849Veverka rudohlavá +3 celkem 4 druhy veverekIng. Radek Konečný, PrahaOd roku 2009
853Jeřáb královský, ledňák obrovskýBlanka a Jan Hrabětovi, PlzeňOd roku 2008
865Osel kulanDěti ze 7. ZŠ PlzeňOd roku 2008
882Tarbík velkýVojtěch Berka, KlatovyOd roku 2009
885Tarbík velkýJitka Hrabcová,DiS., Plzeň - LiticeOd roku 2009
888Daman kapskýPavel Horváth, StříbroOd roku 2009
895Maki tlustoocasý - trioMarek a Markétka Makovcovi, SokolovOd roku 2009
896Tučňák Humboldtův, klokan rudokrký, vikuňa, želva pardálíŽáci 13. ZŠ Plzeň, Habrmannova ul.Od roku 2009 a od roku 2015, 2017
899Maki myší - samička BindiMagdaléna Poláková, KlatovyOd roku 2009
901Kamzík bělák, ovce aljašskáDěti 56. MŠ Plzeň - Litice a LhotaOd roku 2009
903SovyŽáci ZŠ ChlumčanyOd roku 2009
906Liška svižná, plameňák chilskýAutoklub Plzeň V AČROd roku 2009
907Varan ostnoocasý - GarfEva a Miroslav Frayerovi, PrahaOd roku 2009
909Tygr ussurijskýŽáci 5. B 2. ZŠ KadaňOd roku 2009
912Noháč jihoafrickýOrtopedické oddělení Nemocnice HořoviceOd roku 2009
913FrankolínPetr Guth, PrahaOd roku 2009
914Havran polníHavrani, Airsoft Team PlzeňOd roku 2009
918Křečík kaktusovýV. a M. Chourovi, PernarecOd roku 2009
920Plameňák chilskýLucinka Janečková, ČemínyOd roku 2009
927Gueréza angolskáŽáci Zš Msgre Staška DomažliceOd roku 2010
930Kachnička karolínskáBruno Fischer, Karlovy VaryOd roku 2010
948Kobra siamská, kakadu filipínskýCEAF ZOO, PlzeňOd roku 2015
949kuandu obecnýMartina Sládková, PrahaOd roku 2010
954Želva obrovská ? AničkaIng. Karel Šidlo, KlatovyOd roku 2010
957Veverka kapskáFilip Forejt a Denisa Francová, PlzeňOd roku 2010
958Vlk evropskýREISSWOLF likvidace dokumentů a dat,s.r.o., Kralupy nad VltavouOd roku 2010
959Komba senegalskáŠárka a Tomáš Möserovi, PrahaOd roku 2010
961Klokan rudokrkýJana Kašpírková, PlzeňOd roku 2010
962Sova pálenáMŠ KasejoviceOd roku 2010
964Vydra říční, panda červenáTomáš Havlíček, PlzeňOd roku 2010
972Snovač zahradníRodina Macnerova, PlzeňOd roku 2010
973Amadina Gouldovérodina Gronichova, SydneyOd roku 2010
991Sup bělohlavýHana Zborníková, KlatovyOd roku 2010
992Dikobraz srstnatonosýLucie Jírová, TlučnáOd roku 2010
998Želva pardálí a nádhernáBohumila Pivoňková, Starý KlíčovOd roku 2010
999Kalous ušatýPavel Dráždil, VDSTEEL, VšerubyOd roku 2011
1000Pislila čáponoháTomáš Krejčí, PlzeňOd roku 2011
1001Rys kanadskýLucie Sobotková a Daniel Schlaichert, PrahaOd roku 2011
1002Žirafa Rothschildova - JirkaDominika a Tereza Fikarovy, PlzeňOd roku 2011
1003BodlínPetr SudaOd roku 2011
1004Výr africkýBarbora Zemanová, HowaldOd roku 2011 (nejprve komba senegalská)
1005Kulan turkmenský6. a 7. třída ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyOd roku 2011
1006Výr velkýMarcela Balková, ŠťáhlavyOd roku 2011
1007Voduška červená - samecLadislav Těťál, PlzeňOd roku 2011
1009Želva ostnitá-  3 kusyMichaela UblováOd roku 2011
1013Nosál červenýMetropolitní univerzita Praha, o.p.s.Od roku 2011
1015Varan modrýNikolka Šperlová, Žďár nad SázavouOd roku 2011
1017Tučňák HumboldtůvPavel Koželuh, PlzeňOd roku 2011
1018Vakoplšík létavýMatěj Sochorec, PlzeňOd roku 2011
1019Tučňák HumboldtůvIng. Ladislav Křivanec, VlčtejnOd roku 2011
1020Sup bělohlavýJitka Mešhlová, PlzeňOd roku 2011
1021TarbíkMarie Nevečeřalová, OhučovOd roku 2011
1022Agama ? 2 kusyžáci 6.A a 6.B ZŠ a MŠ ČerniceOd roku 2011 (tehdy 5. třídy)
1023Pštros dvouprstýNovomanželé MácoviOd roku 2011
1024Panda červenáCK China Tours, PrahaOd roku 2011
1025Krokodýl siamskýŽáci 5. C ZŠ Jungmannova, BerounOd roku 2011 (začátek jako 4. třída)
1026Koza domácíLibor Kloud, TřemošnáOd roku 2011
1027Majna RothschildovaŽáci ZŠ a MŠ LetinyOd roku 2011 (nejprve kapybara)
1028Ara araraunaJazyková škola Eufrat, PlzeňOd roku 2011
1029Kaloň egyptskýMassimo FersiniOd roku 2011
1033Hrdlička vínorudáPavel Hrdlička, PlzeňOd roku 2011
1034Lvi a tygřiMarie JanochováOd roku 2011
1035Koza domácí - holandskáJiří Pekárek, ZdiceOd roku 2011
1036Šimpanzice ZedoenjaSUS Production (Majáles)Od roku 2011 nejprve velbloud Brčo
1037Medvědi Eliška a HonzíkPragokoncert a.s. (Metalfest)Od roku 2011 nejprve žirafy Bořek a Lex,
1038KapybaraNakladatelství Fraus, PlzeňOd roku 2011
1039Sup bělohlavý, kapybaraMUDr. Rudolf Macháček , SokolovOd roku 2011
1040Zebra ChapmannovaJazyková škola JIPKA, PlzeňOd roku 2011
1041Žirafa RothschildovaLenka Bečková, DoksyOd roku 2011
1042Prase domácí-přeštickéViliam Sečkár, LibišOd roku 2011
1043Pásovec kulovitýRadek a Kubík Jírovi, TlučnáOd roku 2011
1044BodlinatkaDěti 21. MŠ PlzeňOd roku 2011
1045Výr velkýNaděžda Auzká, PlzeňOd roku 2011
1046Plameňák růžovýBeneš a Michl, spol. s.r.o., PlzeňOd roku 2011
1047Sova pálenáRadek Votípka (Klatovy) a Markéta Hraničková (Kolinec)Od roku 2011
1048Tarbík egyptskýJana Klimešová, PlzeňOd roku 2011
1049Koza domácíArnošt Bystřický, Karlovy VaryOd roku 2011
1050Výr africkýJan ŠnaidaufOd roku 2011
1052marabu africkýMgr. Ludmila NovotnáOd roku 2012
1053sovka bubukAdam Hubka a Karolína Vyskočilová, PlzeňOd roku 2012
1054sova pálená - RozárkaPS Dobřany - DelfíniOd roku 2012
1055klokan rudokrkýžáci 2. A Jungmannova ZŠ BerounOd roku 2012
1056sova pálená a tarbík velkýŽáci ZŠ a MŠ Generála Pattona DýšinaOd roku 2012
1057varan ostnoocasýMartin a Ondřej Houškovi, RokycanyOd roku 2012
1058tarbíkTereza HolzmanováOd roku 2011
1059výreček malýKristýna StupkováOd roku 2012
1060sova pálenáMUDr. Vladimír KokešOd roku 2012
1061želva ostruhatáJan Procházka s rodinou, PlzeňOd roku 2012
1062želva nádhernáEliška Trunečková, DobříšOd roku 2012
1063želvaJakub Truneček, DobříšOd roku 2012
1064krysa obláčkovážáci 6.A ZŠ J.A. KomenskéhoOd roku 2012
1065galídie pruhovanáMartina Vitáková, PrahaOd roku 2012
1066sova pálenáOldřich Růžička, ChebOd roku 2012
1067koza kamerunskáJosef Matějka, PříbramOd roku 2012
1068labuť černá"Filip Brejcha; Starý Plzenec"Od roku 2012
1069tarbík velkýRoman Lobko, PlzeňOd roku 2012
1070výr africkýLenka Tejčková, MirošovOd roku 2012
1071klokan rudokrkýZákladní škola a mateřská škola BroumyOd roku 2012
1072klokan rudokrkýMiloš Paul, NymburkOd roku 2012
1073sovka bubukHynek Hampl, ChodovOd roku 2012
1074vlk evropskýPetr Kaše, TachovOd roku 2012
1075tarbíkJohana Skočilová, RokycanyOd roku 2012
1076holub růžovýMartina a Michal HoluboviOd roku 2012
1077šimpanz učenlivý ZedoenjaPlzeňský MAJÁLES a MandrageOd roku 2012
1078krajta mřížkovaná GlennMETALFEST 2017 a HammerfallOd roku 2012 změna zvířat
1079želva ostruhatáJandíkovi, RadobyčiceOd roku 2012
1080ara vojenský, nosál, žirafa, medvěd, tygrMŠ U Krtečka, PrahaOd roku 2012
1081Sysel RichardsonůvIvo Wellart, PrahaOd roku 2012
1082OslíkMŠ KřimiceOd roku 2012
1083tarbík velký Ludmila Charvátová, PlzeňOd roku 2012
1084klokánek králíkovitýmanželé Štěpánkovi, PlzeňOd roku 2012
1085labuť černáMudr. Eliška Aschenbrennerová, PlzeňOd roku 2012
1086felzuma madagaskarskáMichaela Krechovská, PlzeňOd roku 2012
1087turako bělolícíFelix Kozelský, MirošovOd roku 2012
1088lev berberskýDavid Kulhan, Karlovy VaryOd roku 2012
1089Pískomil hedvábnýJana Řezanková, BloviceOd roku 2012
1090krkavec bělokrkýMUDr. Eva Pavlová, Karlovy VaryOd roku 2012
1091zmije gabunskáLudmila Charvátová, PlzeňOd roku 2012
1092plch savanovýMiluše KostkováOd roku 2012
1093štika obecnáDavid Staníček, Horní BřízaOd roku 2012
1094sup bělohlavýzaměstnanci Univerzitní knihovny _ZČU PlzeňOd roku 2012
1095rys červenýAndrea a Petr Šapovalovi, LitoměřiceOd roku 2012
1096výr velkýMarek Fendrych, PlzeňOd roku 2012
1097kachnička karolínskáKarolínka Voříšková, PlzeňOd roku 2012
1098kachnička mandarínskáVeronika Voříšková, PlzeňOd roku 2012
1099noháč kapskýMUDr. Věra Tomanová, BloviceOd roku 2012
1100zmije gabunská, mamba černá, tajpan menšíPavel Toman, BloviceOd roku 2012 a 2015
1101mirikinaKristýna Frolíková, PlzeňOd roku 2012
1102strnad obecnýVáclav FuksOd roku 2012
1103pískomil veverkoocasýžáci 6. B ZŠ DomažliceOd roku 2012
1104labuť černáAlena Burianová, HolýšovOd roku 2012
1105kachnička mandarínskáLukáš Česal a Iva Hrušková, PlzeňOd roku 2012
1106pes ušatýKateřina Tomášková, PřešticeOd roku 2012
1107agama bradatáŠtěpánka Milotová, BloviceOd roku 2012
1108kosman zakrslýKateřina BastlováOd roku 2012
1109želva ostruhatáCentrum pozitivního myšleníOd roku 2012
1110kuandu obecnýJiří Ajgl, PlzeňOd roku 2012
1111lemur kataŠimon a Jonáš Kubišovi, PrahaOd roku 2012
1112plameňák chilskýJanečková Michalka, ČemínyOd roku 2012
1113sovka bubukAlena Pavlíková, Drahomír Pavlík, KolovečOd roku 2012
1114sovka bubukFrantišek Ryneš,Od roku 2012
1117sova pálenáVlastička a Vlastík Dohnalovi, SokolovOd roku 2012
1118rosnička kubánskáLusy HrabačkováOd roku 2012
1119pižmoň aljašskýDušan BusinskýOd roku 2012
1120Vampýr dlouhojazyčnýKateřina Arnetová, PlzeňOd roku 2012
1121Tchořík skvrnitýIng. Jaroslav Moravec, ČižiceOd roku 2012
1122Velbloud dvouhrbýFuture iPoint s.r.o., PlzeňOd roku 2012
1123Sup bělohlavýKateřina Rybárová, PlzeňOd roku 2012
1124Křeček bavlníkovýMartin Plička, BerounOd roku 2012
1125Medvěd hnědýÚčastníci Navigamus 2012Od roku 2012
1126Sova pálenáOd roku 2012
1127Krkavec bělokrkýZikmundovi z OrlovicOd roku 2012
1128Krkavec bělokrkýTrnkovi z OrlovicOd roku 2012
1129 Tele - skot domácíAnna Pláničková, Pocinovice Od roku 2013
1130Tarbík egyptskýIva KočandrlováOd roku 2013
1131Výr velkýDaniel a Sylva HajšmanoviOd roku 2013
1133Sovka bubukPS Tuláci, KlatovyOd roku 2012
1134TarbíkMatýsek Kučera,   DýšinaOd roku 2013
1135Želva ostruhatáKatka a Jirka Kašpírkovi, PlzeňOd roku 2013
1136Výreček malýPeramostOd roku 2013
1137Labuť černáDanuše Krýslová Plzeň - ČerniceOd roku 2013
1138Labuť zpěvnáJiří Paidar, DomažliceOd roku 2013
1139Bazilišek hnědýMartina a Jan Pěchotovi, PlzeňOd roku 2012
1140Výr velkýNovomanželé KrižanoviOd roku 2012
1141Vlk hřivnatýFIOS spol s.r.o, PlzeňOd roku 2012
1142Mangusta žíhanáHelena Hodanová, LišiceOd roku 2012
1143Kosman bělovousýApliTax s.r.o., PlzeňOd roku 2012
1144Nosorožec indickýMUDr. Přemysl Sobotka, LiberecOd roku 2012
1146Jespák bojovnýBahňák, závod IZS, SokolovOd roku 2013
1147Čája obojkovámanželé HubáčkoviOd roku 2013
1148Labuť černáJazyková škola Perfect WorldOd roku 2013
1149Sova pálenáJana Rákosová, AšOd roku 2013
1150Výr africkýMVDr. Rudolf Kristl, MalesiceOd roku 2013
1151Labuť černáMgr. Lenka Archmannová, VejprniceOd roku 2013
1153Pásovec kulovitýIrena a Dana Záhoříkovy, PlzeňOd roku 2013
1156krysa obláčkováKarel Mařík, Hrádek u RokycanOd roku 2013
1157tamarín pinčíZŠ StaňkovOd roku 2013
1158plameňák chilskýMatyáš GalanskýOd roku 2013
1159panda červenáPetra Richterová, Bronislav Hajt, DomažliceOd roku 2013
1160tarbík egyptskýNina GenčurováOd roku 2013
1161želva žlutohnědáMartin Duchaň, PlzeňOd roku 2013
1164orel volavýMSD MK PlzeňOd roku 2013
1165užovka červenáZdeněk Kindl, ŽatecOd roku 2013
1166sova králičí, pes ušatý, tarbíkŽáci ZS Hranice, okres ChebOd roku 2013
1167sova pálenáJarmila KomancováOd roku 2013
1168tetřívek obecnýPhDr. Iva Gregorová, PhD., PlzeňOd roku 2013
1169koza domácí - holandskáRodina Vackova, KlabavaOd roku 2013
1170veverka rudobřicháSimona Rotterová, PrahaOd roku 2013
1171páv korunkatýMařenka, Kuba, Marek Weishauplovi, Alena Kordíková, PísekOd roku 2013
1172burundukDavid Bystřický, RokycanyOd roku 2013
1173labuť černáVladimír BartůněkOd roku 2013
1175krkavec bělokrký Rosťa, Maxík, Laurinka a Katka VeselýchOd roku 2013
1176páv korunkatýMíla, Zuzanka a Robinek GabrieloviOd roku 2013
1177želva pardálí David Škopek, PlzeňOd roku 2013
1178klokan uru, liška kapská"Martin Škopek, Plzeň; Vladimír Škopek-Stavebniny"Od roku 2013
1179prase domácí černostrakatéZD MladoticeOd roku 2013
1180kobra červená - párJUDr. Lenka Šlaufová, PlzeňOd roku 2013
1181sova pálenáSandra Dischingerová, DiSOd roku 2014
1182sup bělohlavýPetra Křístková, Hromnice Od roku 2014
1182sup kapucínAleš FaustOd roku 2014
1184tučňák Vandenbergův  :-)  Pavel Mašek, Karlovy VaryOd roku 2014
1185tarbík, sova pálenáDaniela Parpelová, PlzeňOd roku 2014
1186zoborožec kaferskýmorez stavební s.r.o.Od roku 2014
1188sova pálenáMichaela ZajíčkováOd roku 2014
1189maki myšíMartina Mošnová, Mariánský TýnecOd roku 2014
1190promyka červenáJana Macáková, RakovníkOd roku 2014
1191želva pardálí50. MŠ PlzeňOd roku 2014
1192koza holandskáMUDr. Jiřina Rusínová, PlzeňOd roku 2014
1194pes ušatýVladimír Funda, Obříství u MělníkaOd roku 2014
1195tarbík egyptskýJosef Král, HolýšovOd roku 2014
1196želva nádhernáEva Peterková, JihlavaOd roku 2014
1197želva obrovskánovomanželé StupkoviOd roku 2014
1198ovíječ filipínskýJan Klimeš, Česká BřízaOd roku 2014
1199plameňák chilskýLenka Pochmanová, ChodovOd roku 2014
1200labuť černáHanča MašínováOd roku 2014
1201vakoveverka létavá a tana severníAnna Konrátová a Tomáš Sokol, PrahaOd roku 2014
1202agutiJiří Sládek, PrahaOd roku 2014
1204špaček růžoví (2 špačci)František ŠpačekOd roku 2014
1205tchořík skvrnitýMichal Konkol, PlzeňOd roku 2014
1206želva obrovskáMgr. Tereza Pelíšková, ChomutovOd roku 2014
1207nosorožec indický, tučňák HumboldtůvALBERT ČROd roku 2014
1209tarbíkJeanette Frielingsdorf, Bergisch GladbachOd roku 2014
1210ledňák obrovskýDPS JavořičkyOd roku 2014
1211nosorožec indickýPlzeňáčekOd roku 2011
1212užovka růžkatáMartin Drahoš, PlasyOd roku 2014
1214plch velkýMENSA ČR, o.s.Od roku 2014
1215kapybaraLucie ŠtástkováOd roku 2014
1216leioheterodonJosef Hais, StaňkovOd roku 2014
1217tarbíkJindřich Vostradovský, PrahaOd roku 2014
1218lemur kataAnetka Štruncová, PlzeňOd roku 2014
1219kaloň egyptskýJana MarkováOd roku 2014
1220klokan uruZŠ MerklínOd roku 2014
1221sup kapucín"účastníci akce "Pozvi supa na pivo""Od roku 2015
1222ženetka savanovámanželé Kopčíkovi, LibočanyOd roku 2015
1223tučňák HumboldtůvDagmar Šimánová, TřemošnáOd roku 2015
1224želva pardálíJana a Miloš Mikovi, PlzeňOd roku 2015
1225sova pálená - 2ing. Ludmila HránkováOd roku 2015
1226gepard súdánskýDenisa Drábková, TrstěniceOd roku 2015
1227výr velkýJana Kohoutová, OstravaOd roku 2015
1228daman kapskýZŠ MilínOd roku 2015
1229"vari černobílý "Claire""Jana TobrmanováOd roku 2015
1230nosorožec indickýJana, Jiří a Jiřík Teplých, PísařovOd roku 2015
1231tučňák HumboldtůvKardiochirurgie lůžka+JIP FN PlzeňOd roku 2015
1232klokan obrovskýnovomanželé Šárka a Jirka KomorousoviOd roku 2015
1233plameňák růžovýIng. Věra PalečkováOd roku 2015
1234kuandu obecnýTobiáš Bulička, PucliceOd roku 2015
1235klokan obrovskýZUŠ ChrástOd roku 2015
1236liška kapskáHoGa Invest, spol. s r.o, PrahaOd roku 2015
1237zebra ChapmannovaKarolína SkálováOd roku 2015
1238dingo australskýFC Mírovo Bostonské mlátičky, SušiceOd roku 2015
1239felzuma madagaskarskáLucka a Tomáš GottfriedoviOd roku 2015
1240tamarín pinčíRíša, Míša a Bára GattringeroviOd roku 2015
1244tučňák HumboldtůvMŠ KraloviceOd roku 2015
1245lemur kataPlzeňská filharmonieOd roku 2015
1246klokan rudokrkýRoman DezortOd roku 2015
1247tučňák HumboldtůvVeronika TětkováOd roku 2015
1248kapr obecný, štika obecnáLukáš Bouzek, PlániceOd roku 2015
1249felsuma madagaskarskáLadislav ValkovičOd roku 2015
1250panda červená a lvice berberskáPROTHERMOd roku 2015
1251pískomil Cheesmanůving. Jana BorowieckaOd roku 2015
1252želva ostruhatáRoman KašparOd roku 2015
1253gepard súdánskýSOŠ StříbroOd roku 2015
1254ježek bělobřichýPavel TomanOd roku 2015
1255tučňák HumboldtůvJiří DelawskiOd roku 2015
1256plameňák růžovýTiernach CassidyOd roku 2015
1257orel volavýLudmila LedeckáOd roku 2015
1258plameňák růžovýkolektiv žáků z Masarykovy ZŠ v Klenčí pod ČechovemOd roku 2015
1259žirafa RothschildovaMgr. David KotrbatýOd roku 2015
1260kosman zakrslýLadislav KašparOd roku 2015
1261chřestýšZŠ a MŠ Ludvíka Očenáška Dolní BěláOd roku 2015
1262chřestýšEliška Houšková, Dolní BěláOd roku 2015
1263kuandu obecný21. ZŠ PlzeňOd roku 2015
1264zubr evropskýTeodor LejsekOd roku 2015
1265sova pálená2. C Bolevecké ZŠ PlzeňOd roku 2015
1266vydra říčnínovomanželé JohánkoviOd roku 2015
1267klokan obrovskýPetr LedvinaOd roku 2015
1268užovka růžkatáOndřej ŠvarcOd roku 2015
1269pižmoň aljašskýJiří ŠulcOd roku 2015
1270agutiFilip, Jana, Filípek a Janička Mrkvičkovi, PlzeňOd roku 2015
1271liška kapská (chama)JUDr. Jiří PospíšilOd roku 2015
1272korálovkaPavel PadělekOd roku 2015
1273tučňák HumboldtůvSony DADCOd roku 2015
1274želva zelenaváKlára ŠafrováOd roku 2015
1275výreček filipínský - párJana Mattesová, PrahaOd roku 2015
1280výr velký, páv korunkatýKlára Žáková, ŽilovOd roku 2015
1281želva zelenaváEkotým ZŠ MilínOd roku 2015
1282dikobraz srstnatonosýAlena a Ladislav Štruncovi, StříbroOd roku 2015
1283tamarín vousaýARBYD CZ, s.r.o, ChotíkovOd roku 2016
1284kočka palawanskáOldřich Kortus a Zdeňka Kolbabová, PlzeňOd roku 2016
1285výreček filipínskýRoman Vacík, StaňkovOd roku 2016
1286tamarín pinčíMarkéta PokornáOd roku 2016
1287mamba černáOlga SchwarzováOd roku 2016
1288krysa velkáEma RigoOd roku 2016
1289krajta mřížkovaná, tučňák Humboldtův, maki trpasličíMaroš, Martin a Tina Čišovští, PlzeňOd roku 2016
1290želva paprsčitáMgr. Jana Stankiewiczová z NýrskaOd roku 2016
1291sova pálenáZdeněk Lebr, BlatnáOd roku 2016
1292tarbíkLadislav RačákOd roku 2016
1293šimpanz učenlivýTSE spol. s r. o., České BudějoviceOd roku 2016
1294labuť černokrkáRobert BalcarOd roku 2016
1295kachnička mandarínskáIng. Ondřej TichaOd roku 2016
1296sova pálenáPavla AltmanováOd roku 2016
1297flétnák rudokrký - párVladimír Opluštil, BrnoOd roku 2016
1298klokan rudokrkýděti ze Vstiše u DobřanOd roku 2016
1299kobra siamskáTomas Pereira de JesusOd roku 2016
1300výreček filipínskýPH plus, PlzeňOd roku 2016
1301kudu velký - pár, lvíček zlatohlavý34. ZŠ PlzeňOd roku 2016
1302hrošík liberijskýMěstský obvod Plzeň 4Od roku 2016
1303irbis horskýWaP Plzeň a Dětský domov StodOd roku 2016
1304astrild vlnkovaný - párPavel BlackýOd roku 2016
1305sova šedolícíHana Hrubá a Jiří HrubýOd roku 2016
1306hroznýš psohlavýnovomanželé ZdráhaloviOd roku 2016
1307kachnička mandarínskáTereza Brabcová, Dolní ŽandovOd roku 2016
1308kachnička karolinskáMichal Gezo, Mariánské LázněOd roku 2016
1309šakal čabrakovýLenka a Petr KamišoviOd roku 2016
1310želva paprsčitáCVČ Mozaika RokycanyOd roku 2016
1311papoušek nádhernýZŠ Lužiny - 2. odd. ŠDOd roku 2016
1312kuandu obecnýMiluše MatúškováOd roku 2016
1313želva obrovskáVáclav PaidarOd roku 2016
1314koza domácíVlasta Kloudová, LíněOd roku 2016
1315veverka rudobřicháEllen PlzákováOd roku 2016
1316veverka kapskáMVDr. Tomáš KomárekOd roku 2016
1317psoun prériovýKateřina KašováOd roku 2016
1318lipan podhornímanželé RyboviOd roku 2016
1319rosela pestráAlena Brabcová, Dolní ŽandovOd roku 2016
1320rosela PennantovaJarmila Roubová, Dolní ŽandovOd roku 2016
1321plameňák růžovýMarie a Petr JonášoviOd roku 2016
1322výreček filipínskýVeronika Kratochvílová, PlzeňOd roku 2016
1323tarbík velkýRichard Titz, PlzeňOd roku 2016
1324kobra královskáOndřej Pudil, PísekOd roku 2016
1325želva pardálíKateřina Krásná a Martin SteinbachOd roku 2016
1326gepard súdánskýŠkoda Elektric a.s.Od roku 2016
1327morče domácírodina Švormova, Plzeň- ValchaOd roku 2016
1328sova pálenáLenka Hanzová, ChebOd roku 2016
1329kombaSimona FrankováOd roku 2016
1330kapybaraOPK+HOd roku 2016
1331páv korunkatýKateřina Marková, HolýšovOd roku 2016
1332papoušek nádhernýrodina Kousalova, DobřanyOd roku 2016
1333sova pálenáLucie Brabcová, MiloviceOd roku 2016
1334trnorep ozdobnýFrantišek PinkavaOd roku 2016
1335sova králičíVendula Lucáková a Jaroslav Buřič, PlzeňOd roku 2016
1336sova pálenátřída 3. C, Benešova ZŠ PlzeňOd roku 2016
1337vlha núbijskáKateřina BurešováOd roku 2016
1338klokan velkýtřída Klokánci, MŠ Osvobození, ChebOd roku 2016
1339poletuška asapanVeronika a Přemysl MácoviOd roku 2016
1340rosela penantMichaela Králová, HolýšovOd roku 2016
1341dingo australskýMiroslav DingaOd roku 2016
1342veverka rudobřicháJosef ŽákOd roku 2016
1343želva vroubená91. MŠ PlzeňOd roku 2016
1344tučňák HumboldtůvZŠ RudnáOd roku 2017
1345špaček růžový - 4 jedincirodina Špačkova, KlatovyOd roku 2017
1346krysa obláčkováKateřina Divišová, KrasliceOd roku 2017
1347bodlinatkaMichal ZippererOd roku 2016
1348kiangMUDr. Miloš KoudelkaOd roku 2017
1349klokan obrovskýLenka  a Luboš Fryčkovi z PlzněOd roku 2017
1350labuť černáKamila PíckováOd roku 2017
1351nosorožec indickýVeronika JelínkováOd roku 2017
1352dikobraz srstnatonosýMichal VostrýOd roku 2017
1353páv korunkatý  párMichal PešekOd roku 2017
1354dytík velkýIveta Mészárosová a Ondřej KouraOd roku 2017
1355sova králičíMartin ManlíkOd roku 2017
1356sova pálenáJana a Pavel CimičtíOd roku 2017
1357kobra siamskáFanoušek KorelusOd roku 2017
1358vampýr dlouhojazyčnýKateřina BenetkováOd roku 2017
1359tučňák HumboldtůvBohdana ScheinostováOd roku 2017
1360tučňák HumboldtůvVladimí Schmalz, PrahaOd roku 2017
1361želva paprsčitánovomanželé Zelenkovi, PlzeňOd roku 2017
1362kachna domácí - kajugaJiří Flídr, RokycanyOd roku 2017
1363pes ušatýŠárka Maňáková, Měcholupy u BlovicOd roku 2017
1364tučňák HumboldtůvMartin Kesl, Měcholupy u BlovicOd roku 2017
1365vydra říčníLadislav PešičkaOd roku 2017
1366tarbíkZŠ J.A. Komenského, K. VaryOd roku 2017
1367kapybaraPavel Farář, NýřanyOd roku 2017
1368kachnička mandarínskáJohanka ŠedinováOd roku 2017
1369plameňák chilskýZO ČSŽ BloviceOd roku 2017
1370kapybaraZuzana MarkováOd roku 2017
1371lev berberský - AmiraEurosoftware PlzeňOd roku 2017
1372tučňák HumboldtůvHotel Angelo by Vienna House, PlzeňOd roku 2017
1373plameňák růžovýSupergram s.r.o. Hradec KrálovéOd roku 2017
1374želva ostruhatáKateřina Tobiášová MattasováOd roku 2017
1375plameňák chilskýZO OS státních zaměstnanců při SVKPKOd roku 2017
1376sova pálená2.B ?Sovičky? Bolevecká základní škola PlzeňOd roku 2017
1377tučňák HumboldtůvIveta KozarikováOd roku 2017
1378chameleon obrovský/vlha núbijskárodina Barčákova, PlzeňOd roku 2017
1379chameleon jemenskýHonzík Sinkule, RybniceOd roku 2018
1380plch zahradníTaťána Jandová a Jakub HolýOd roku 2018
1381chřestýš brazilskýTereza Šimáčková, PlzeňOd roku 2018
1382varan MertensůvZŠ OsvračínOd roku 2018
1383želva zelenaváJindřich BalínOd roku 2018
1384panda červenáLucie Soukupová Komancová a Martin SoukupOd roku 2018
1385daman kapskýMatěj ŠkalaOd roku 2018
1386kočka palawanskáMarie Hašková, PrahaOd roku 2018
1387nosorožec indickýKristýna PopelkováOd roku 2018
1388želva ostruhatáVojta a Ondra Pechovi, SedlecOd roku 2018
1389husa kuříRoman Batorek Od roku 2018
1390mangusta liščíMUDr. Anna KřivancováOd roku 2018
1391bodlinatkaKubík KrejčíOd roku 2018
1392vlha núbijskáPája KrejčíOd roku 2018
1393oblovkaŠneci v běhuOd roku 2018
1394kuandu obecnýJan Hrabík, KlabavaOd roku 2018
1395plameňák růžovýEva KončelováOd roku 2018
1396pelikán bílýJan a Vladimíra KolomazníkoviOd roku 2018
1397mangusta liščíJana a Jakub LiškoviOd roku 2018
1398labuť BewickovaHana a Ivo CiproviOd roku 2018
1399parma obecnáMgr. Jiří MašekOd roku 2018
1400mangusta žíhanáJiří HonzíkOd roku 2018
1401klokan uruZŠ Dobřany, tř. 1. MájeOd roku 2018
1402žirafa nubijská severníOd roku 2018
1403kuandu obecnýAlena Lorenc Haasová a Václav LorencOd roku 2018
1404gepard súdánský, lama vikuňa, panda červenáMartina Krechowská, PlzeňOd roku 2018
1405tur domácíMUDr. Dana HolečkováOd roku 2018
1406křovinář němýMVDr. Christoph SchneiderOd roku 2018
1407jeřáb královskýJulinka KřížkováOd roku 2018
1408tučňák HumboldtůvDANZA RokycanyOd roku 2018
1409plameňák růžovýGina, Aneta, Filip a JonášOd roku 2018
1410ptáci Sibiřského lesaŠárka NyklesováOd roku 2018
1411irbis horskýVilém PodliskaOd roku 2018
1412vlk hřivnatý AnnaRadka Anja LarssonOd roku 2018
1413želva paprsčitáZŠ Horní BřízaOd roku 2018
1414krysa obláčkováFrantišek SvobodaOd roku 2018
1415mangusta liščíBarbora KrákorováOd roku 2018
1416sova pálenáEma KubalíkováOd roku 2018
1417kaloň plavýJaroslav ŠedivecOd roku 2018
1418varan mindanajskýTomášek MachtOd roku 2018
1419tamarín bělohubýVeronika KolářováOd roku 2018
1420vampýr dlouhojazyčnýTereza MyslíkováOd roku 2019
1421krysa Heayneova, krysa největšíKristýna RothováOd roku 2019
1422rypoš lysýJakub JirsaOd roku 2019
1423motýliJaroslav VágnerOd roku 2019
1424sýkorka azurovárodina MedřickýchOd roku 2019
1425želva zelenaváKateřina Šrámková a Petra KovacsováOd roku 2019
1426plameňák růžovýBall DýšinaOd roku 2019
1427medvěd hnědýMiroslav UrbánekOd roku 2019
1428agama filipínskáRadek HouškaOd roku 2019

 

Firmy, společnosti, instituce, osobnosti, čestné a reciproční adopce

 

Č. Číslo adopceZvířePatronPoznámka
11302Kůň hafling – Hrošík liberijský MonikaMěstský obvod Plzeň 4
2Holub krvavýMons. Tomáš Holub
3Vlk evropskýIng. Pavel Kotas
4Zubr evropský - OntarioJaroslav Šobr a ZŠ Staňkov
5Zubr OniaEz Livin
6Gepard súdánský Khalid a Rayan, Gueréza DémonBc. Eva Herinková, náměstkyně primátora města Plzně
7Lvíče Amira, jelen timorský, velbloud Anissa, nosorožec RůženkaMartin Zrzavecký, primátor města Plzně
8Tučňák Humboldtův Martin, tygr ussurijský, pásovec kulovitý Vladimír, sumec bílý Metoděj, kulan EmaMgr. Martin Baxa, náměstek primátora města Plzně
9Vlci hřivnatí – mláďata 2016starosta Mgr. Miroslav Brabec, 1. místostarostka PhDr. Ivana Mádlová, Ph.D., MBA, 2. místostarosta Jiří Uhlík, MBA a předseda FV ZMO 1 Mgr. Štěpán Krňoul
10Gibon bělolící Luki, gueréza angolská KubíčekMartin Otava, ředitel DJKT
111303Irbis horskýWaP (Euronova Group) a DD Stod
121293Šimpanz učenlivýTSE, spol s.r.o.
13BushmanNosorožec indický
141077Šimpanz učenlivýSUS Production/Majáles
151211Nosorožec indickýPlzeňáček
161261ChřestýšZŠ a MŠ Ludvíka Očenáška Dolní Bělá
171262ChřestýšEliška Houšková
181343Želva vroubená91. MŠ Plzeň
191263Kuandu obecný21. ZŠ Plzeň
20Lemur kata, lemur rákosový IvoIvo Grüner, předseda ROP Jihozápad, náměstek hejtmana PK
21Lemur tmavý PaulPavel Hroch, člen Regionální rady regionu soudržnosti Jihozápad
22Lemur límcový OldaMgr. Michaela Šímová, ředitelka Úřadu Regionální rady regionu soudržnosti Jihozápad
23Lemur hnědý - DannyIng. Mgr. Iveta Hametová, vedoucí územního odbou Plzeň Úřadu Regionální rady regionu soudržnosti Jihozápad
24Prase domácí - přeštickéRestaurace Přeštická svině
25Kůň domácí - Baron, rys kanadský, panda červená - Nepálmístostarosta MO1 Jiří Uhlík, MBA
26Rys kanadskýDomovinka, sociální služby o.p.s.
27Lvi berberští Damali, Deema a DabirMarcela Krejsová a Martin Stránský

 

Lesní výběh medvědů hnědých byl otevřen v roce 1998. Na rozloze necelý 1 ha v prvních letech…číst dále
Vnější omezeníOd 1. 3. 2019 bude z důvodu rekonstrukce části ulice Pod Vinicemi těsně u zoo, možné…číst dále
Na statku Lüftnerka bylo otevřeno nové dětské hřištěNa půdě horní budovy z roku 1829 vzniklo zbrusu…číst dále
Expozice Filipíny přináší do Zoo Plzeň motýly a krokodýly• v expozici žijí krokodýli filipínští,…číst dále
Občerstvení Giftshop Webkamery Přírůstky Veřejná krmení Sponzoring a adopce
Otevírací doba

duben–říjen: 8.00–18.00
listopad–březen: 9.00–17.00

Otevřeno 365 dní v roce včetně svátků, Vánoc a Nového roku! (DinoPark otevřen pouze od dubna do října). Více zde.

Najdete nás zde.

Vstupné

Zoologická a botanická zahrada (Zoo):

dospělí:100 Kč
děti, studenti, senioři: 70 Kč
rodiny (2+2):                      310

Zoo + DinoPark (pouze duben–říjen):

dospělí:240 Kč
děti a studenti:170 Kč
rodiny (2+2):770Kč

Podrobné vstupné a slevy zde.

Počasí v Plzni
Zoo
Akva-Tera