Firemní permanentky

Co je Firemní čipová permanentka a další možnosti:

Pro firmy máme od června 2022 nový produkt – tzv. firemní čipovou přenosnou permanentku, což je plastová čipová karta na jednotlivé vstupy. Nerozlišuje se na ní dospělý nebo dítě, 1 osoba = 1 vstup v ceně 195 Kč. Na karty nahráváme 20, 40 nebo 60 vstupů. Doporučujeme více karet s menším počtem vstupů. Záleží na množství zaměstnanců. Firma musí zvážit, zda vstupy stačí vyčerpat. Využitelnost je od data nahrání 1 rok. Kartu je možné po vyčerpání opakovaně dobíjet. Největší výhodou tohoto produktu je možnost využití přednostního koridoru u hlavní pokladny. Návštěvník je odbaven plynule a bez čekání ve frontě na pokladnu, protože použije svoji čipovou kartu přímo u vstupního turniketu.

Další, odlišnou variantou pro firmy, je zakoupení vstupenek pro dospělé, cena Standard nebo Help nature dle našeho aktuálního ceníku. Sleva je možná pouze množstevní nad 100 ks a to 10%. Se vstupenkou je také možno využít přednostního koridoru. Platnost vstupenek Zoo je jeden rok od data prodeje  a Zoo+Dino nebo Dino do 31.10. - končí se sezónou DinoParku.

Poslední alternativní možnost je přenosná permanentka na 10 vstupů, to je zalaminovaná kartička s okénky na procvaknutí. Permanentka platí v aktuálním kalendářním roce, od 1.1. do 31.12. Jedno okénko = 1 vstup (jednotlivec nebo rodina) podle specifikace permanentky (dospělý, dítě, rodina 2+2, rodina 2+3). Cena se odvíjí od ceny jednotlivého vstupu podle našeho ceníku x10. S touto permanentkou musí návštěvník projít přes pokladnu, kde pokladní označí příslušný počet vstupů a vytiskne bezplatný(é) lístek(ky) pro průchod turniketem.

Chcete-li permanentku(y) poslat poštou, posíláme jako cenné psaní a součástí faktury bude poštovné 90 Kč. Pokud budou vybraným produktem vstupenky může vzhledem k vyšší hmotnosti, velikosti, obsahu a hodnoty zásilky poštovné za cenné psaní činit až 120 Kč.

Na základě Vaší objednávky s fakturačními údaji a specifikací požadavku, vystavíme fakturu. Pošleme ji mailem a po připsání částky na náš účet, kontaktujeme odběratele pro vyzvednutí nebo posíláme poštou.

Informace ke stažení


Pravidla pro použití Firemní čipové permanentky na pokladnách zoo:

Pokud chcete nejdříve informaci na aktuální počet vstupů, předložte čipovou kartu předem přímo na pokladně. Pokladní naskenuje kartu a řekne Vám počet vstupů ještě před průchodem turniketem.

Při vstupu dolní pokladnou použijte přednostní koridor vlevo, nejblíže silnici.
Při vstupu horní pokladnou použijte levý turniket.

Pro načtení přiložte čipovou kartu k terčíku na turniketu. Ozve se zvukový signál a na displeji se objeví hláška „turniket volný“ + informace, kolik vstupů na kartě ještě zbývá po odečtení Vašeho aktuálního vstupu. Následně neprodleně projděte turniketem.
Jedno načtení = 1 vstup = 1 osoba bez rozlišení dítě x dospělý.
Při prostupu více osob (např. rodina) máte dvě možnosti:
1) načtěte kartu, po zvukovém signálu projděte a předejte kartu další osobě
2) jedna osoba načítá, po zvukovém signálu osoby postupně procházejí a tato osoba po načtení prochází jako poslední

Pro vstup s kočárkem:
- na dolní pokladně kontaktujte obsluhu turniketu, ostrahu nebo pokladní (v tomto pořadí dle momentální přítomnosti). Budete vyzváni k načtení a protočení turniketu podle příslušného počtu přítomných osob a poté vpuštěni boční brankou nebo kočárkovou brankou
- na horní pokladně předem informujte pokladní. Budete vyzváni k načtení a protočení turniketu podle příslušného počtu přítomných osob a poté vpuštěni kočárkovou brankou

Ke stažení PDF:

Zoo-vláček jezdí k zoo i v roce 2024, beze změn... číst dále
Novinkou letošní sezóny je pavilon gueréz  číst dále
V srpnu si na amfiteátru zavzpomínáme na tramskou éru číst dále
Zveme Vás do samostatné expozice Akva Tera v centru Plzně. číst dále
ObčerstveníObčerstvení GiftshopGiftshop WebkameryWebkamery PřírůstkyPřírůstky Veřejná krmeníVeřejná krmení Sponzoring a adopceSponzoring a adopce
Otevírací doba

březen–říjen: 8.00–19.00  (pokladna do 18:00)
listopad–únor: 9.00–17.00  (pokl. do 16:30)

Otevřeno 365 dní v roce včetně svátků, Vánoc a Nového roku! (DinoPark otevřen pouze od dubna do října). Více zde.

Najdete nás zde.

Vstupné

Zoologická a botanická zahrada (Zoo):

dospělí:220 Kč
děti, studenti, senioři:      160
rodiny (2+2):                      720

Zoo + DinoPark (pouze duben–říjen):

dospělí:390 Kč
děti a studenti:290 Kč
rodiny (2+2):                      1270 

Podrobné vstupné a slevy zde.

Počasí v Plzni
Lemur
Facebook ZOOZoo
Facebook Akva-TeraAkva-Tera
Youtube
Instagram
Tripadvisor